„Zwolnieni z Teorii” – stwórz własny projekt społeczny

15 stycznia 2020

Zwolnieni z Teorii to platforma dla studentów i licealistów do tworzenia własnych projektów społecznych. Powstała dla każdego, kto chce zdobyć doświadczenie w realizowaniu własnych pomysłów, dostać się na zagraniczne studia czy zdobyć lepszą pracę. Daje praktyczne wskazówki, które prowadzą krok po kroku przez realizację Twojego projektu. Wiedzę wykorzystujesz w praktyce – nawiązujesz partnerstwa, uczysz się pracy w zespole, tworzysz harmonogram i budżet. Każdy, kto zrealizuje swój projekt, zostaje finalistą i otrzymuje międzynarodowy certyfikat z zarządzania. A jak się postarasz, otrzymujesz “Złote Wilki” – nagrody dla najlepszych projektów w Polsce.

Udział w Zwolnionych z Teorii, w tym międzynarodowe certyfikaty, jest dla Ciebie w pełni bezpłatny. Jest to możliwe dzięki zaangażowaniu pro bono setek osób, które współtworzą Zwolnionych z Teorii oraz dzięki Partnerom – m.in. The Coca Cola Foundation, Bank Zachodni WBK, Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności – którzy pokrywają koszty Twojego udziału.

 

To zupełnie normalne, że na początku nie wiesz, jaki projekt chcesz zrobić. Dlatego na platformie znajdziesz nasze podpowiedzi, jak znaleźć pomysł na świetny projekt. Zacznij od rejestracji i zebrania zespołu, a dalej podążaj za wskazówkami z przewodnika na platformie. Dowiesz się w nich, jak przeprowadzić burzę mózgów nad pomysłami na projekt czy gdzie znaleźć inspiracje, które pomogą wybrać temat projektu.

W realizacji nie jesteś sam! Każdy projekt w Zwolnionych z Teorii jest wspierany przez Mentora. To starszy kolega, który ma już doświadczenie w zarządzaniu projektami, ponieważ sam brał udział w Olimpiadzie. Możesz zwrócić się do niego w sprawach związanych z projektem i zasadami Zwolnionych z Teorii.

Kontakt: kontakt@zwolnienizteorii.pl

 

Linki do profili społecznościowych:
FB: https://www.facebook.com/zwolnienizteorii/
Instagram: https://instagram.com/zwolnieni_z_teorii?igshid=1517ihrgz0t69

 

WIĘCEJ O PROJEKCIE

Logo PWSW