Aktualności

Na zdjęciu jury konkursu w składzie: Grażyna Paździorny – Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dynowie, ks. Robert Ryba – przedstawiciel Radia “Fara”, ks. Marek Wojnarowski – Dyrektor Muzeum Archidiecezjalnego im. św. Józefa Sebastiana Pelczara w Przemyślu oraz Marcin Sowiński – w imieniu Rektora PWSW w Przemyślu razem z Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych w Dynowie - Haliną Cygan
20 kwietnia 2021

Wojewódzki Konkurs PODKARPACKA TĘCZA – rozstrzygnięty


W kwietniu br., pod hasłem przewodnim “NieZapomniane Podkarpacie”, odbyła się XXI edycja Wojewódzkiego Konkursu Podkarpacka Tęcza, któremu od wielu lat patronuje nasza Uczelnia. Rywalizacja prowadzona była w trzech kategoriach: plastycznej, fotograficznej i informatyczno-krajoznawczej oraz w dwóch grupach: szkoły podstawowe i ponadpodstawowe.

14 kwietnia w Zespole Szkół Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dynowie, czyli siedzibie Organizatorów, miały miejsce obrady jury, oceniające prace w kategorii fotograficznej. Prace, które nawiązywały do hasła “Zapomniane Podkarpacie”, poprzez uwiecznienie na zdjęciach dawnych zawodów, czynności gospodarskich, zajęć domowych bądź obrzędów i zwyczajów ludowych.   

Laureatów wyłonili: Grażyna Paździorny – Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dynowie, ks. Robert Ryba – przedstawiciel Radia “Fara”, ks. Marek Wojnarowski – Dyrektor Muzeum Archidiecezjalnego im. św. Józefa Sebastiana Pelczara w Przemyślu oraz Marcin Sowiński – w imieniu Rektora PWSW w Przemyślu.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym, a Organizatorom życzymy dalszych sukcesów i niesłabnącego zainteresowania Konkursem przez wiele kolejnych lat.

WYNIKI KONKURSU

 

 

Skip to content