Wirtualna Szkoła Letnia PWSW z udziałem uczniów z Mołdawii i Ukrainy wystartowała

4 lipca 2020

To już dziewiąta edycja Międzynarodowej Szkoły Letniej Kultury i Języka Polskiego w naszej Uczelni. W okresie od 30 czerwca do 10 lipca br. najlepsi wykładowcy PWSW prowadzą zajęcia z grupą piętnasto i szesnastolatków z Winnicy oraz Bielec. Pomimo, że nie mogliśmy się spotkać, jako co roku, w naszym uczelnianym kampusie, to prelekcje, prezentacje i gawędy na przeróżne tematy prowadzone za pośrednictwem nowoczesnych rozwiązań informatycznych nawiązują do zajęć z ostatnich lat prowadzonych „w realu”.
Często wspominamy naszych uczestników i opiekunów poprzednich edycji Szkoły Leniej jak również Szkoły Zimowej. Wzruszenia, których dostarczyły nam spotkania z wspaniałą roztańczoną i rozśpiewaną młodzieżą wciąż pozostają w nas żywe.
Zapraszamy do uczestnictwa w II turnusie tegorocznej wirtualnej Szkoły Letniej maturzystów oraz osoby w wieku 15 i 16 lat. Planujemy go zorganizować w sierpniu br. Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą prowadzonych przez PWSW studiów licencjackich, inżynierskich i magisterskich. Kształcimy praktycznie, specjalistów, inżynierów i magistrów w poszukiwanych zawodach. Kształcimy na coraz wyższym poziomie, a dewiza naszej Uczelni brzmi: Szkoła w Europie – Europa w Szkole.

 

HARMONOGRAM

ZAJĘĆ W RAMACH MIĘDZYNARODOWEJ WIRTUALNEJ SZKOŁY LETNIEJ

KULTURY I JĘZYKA POLSKIEGO PWSW 2020

Wirtualna Szkoła Letnia PWSW z udziałem uczniów z Mołdawii i Ukrainy wystartowała

 

 

INFORMATOR MATURZYSTY 2020/2021

 

 

Logo PWSW