Rola Junior Staff Team na Forum Ekonomicznym w Krynicy-Zdroju

5 września 2019
Junior Staff

Ready, steady, go!

XXIX Forum Ekonomiczne w Krynicy-Zdroju, w którym uczestniczy ponad 5 tysięcy gości, nie ruszyłoby bez pomocy Junior Staff Team – zespołu organizacyjnego zrzeszającego również studentów naszej uczelni.

Od 2 września działamy na terenie Krynicy-Zdroju, Centrum Kongresowego, miejscach dla największego wydarzenia politycznego w Europie Środkowo-Wschodniej. Wspieramy organizatorów od rozpoczęcia imprezy, aż do jej zakończenia.

Zwieńczeniem Forum będzie największy w Polsce Festiwal Biegowy, w którym udział weźmie 9 tys. zawodników. Przygotowano dla nich 7 tras (nasze wyzwanie to pobicie rekordu krokomierzem).

Pomoc w organizacji konferencji międzynarodowych to niełatwe zadanie: zadbanie o sale seminaryjne, o sprawny przebieg dyskusji panelowych, stoisko informacyjne – to tylko część naszych zadań.

Dziękujemy #FundacjaInstytutStudiówWschodnich#OpiekunowiPrktykStudenckich za możliwość:

  • poznania ludzi ze świata polityki, ekonomii i biznesu
  • sprawdzania swoich kompetencji językowych
  • skuteczność działania pod presją czasu i stresu
  • zdobywanie praktycznej wiedzy organizacyjnej
  • wzbogacenie swojej wiedzy o aktualnej sytuacji polityczno-ekonomicznej nie tylko w UE, ale również u jej partnerów z zewnątrz
  • poznanie wspaniałych ludzi, zwłaszcza naszych opiekunów.

180 paneli dyskusyjnych, 300 studentów w zespole organizacyjnym krynickiego XXIX Forum Ekonomicznego oraz 9000 biegaczek i biegaczy – uczestników 10. TAURON Festiwalu Biegowego – wszystko to możesz zobaczyć w naszej relacji fotograficznej, która będzie systematycznie aktualizowana.

 

Tekst: Anastasiia Halaiko

Zdjęcia: Damian Kanikuła

Logo PWSW