Przemyski inkubator zaprasza przedsiębiorczych do współpracy

6 kwietnia 2021

Niedawno pisaliśmy o przystąpieniu do współpracy z Przemyskim Inkubatorem Przedsiębiorczości i Innowacji. Teraz chcielibyśmy przedstawić szerzej jego działalność.

Przemyski Inkubator Przedsiębiorczości i Innowacji zaprasza wszystkich chętnych, młodych i mający pomysł na własny biznes do współpracy. Oczywiście nie zapominamy o tych, którzy poczynili już pierwsze kroki w tym kierunku. Jednocześnie czują, że potrzebują pomocy i wsparcia, aby móc dalej efektywnie się rozwijać.Współpraca z inkubatorem z jednej strony młodym przedsiębiorcom pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, a z drugiej zwiększa szansę przekucia własnego pomysłu na dochodowy biznes. To jeden z elementów szerokiego wsparcia, który przyświecał idei powstania inkubatora.

Pierwszym filarem Inkubatora, z którego mogą skorzystać młodzi przedsiębiorcy, jest pomoc w zakresie wsparcia doradczo-szkoleniowego. Często na stracie początkujący przedsiębiorcy mają problemy związane z kwestiami administracyjnymi czy prawnymi i po prostu szukają profesjonalnego wsparcia. Drugim filarem również istotnym jest dostęp do nowej infrastruktury biurowej wyposażonej w nowoczesny i niezbędny sprzęt komputerowy na start.  

Co tak naprawdę oferuje inkubator przedsiębiorcom?

 • komfortowe stanowiska biurowe wyposażone w wysokiej jakości sprzęt komputerowy wraz z dostępem do Internetu
 • pomoc doradcy w zakresie prawa, finansów i księgowości, informatyka
 • szkolenie dla osób zamierzających założyć własną działalność gospodarczą
 • informacje o pożyczkach dofinansowanych ze środków publicznych na założenie lub rozwinięcie działalności gospodarczej
 • pomoc przy udzielaniu pożyczek na założenie, lub rozwój działalności gospodarczej finansowanych ze środków publicznych
 • pomoc w identyfikacji realnych potrzeb, gdzie staramy się dopasować do nich kompleksowe rozwiązania na najwyższym poziomie
 • dostęp do urządzeń wielofunkcyjnych, plotera, drukarki 3D, skanera 3D
 • wsparcie promocyjno-reklamowe

To wszystko młody przedsiębiorca otrzymuje w cenie wynajmu jednego z biur, które oferują dodatkowo niezwykłe widoki z okien na panoramę Przemyśla.

Pełen zakres wsparcia bezpłatnego i tego płatnego dostępny jest po adresem https://inkubatorprzemyski.pl/oferta/

Komu tak naprawdę pomaga inkubator?

Oferta inkubatora skierowana jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, które zamierzają prowadzić lub prowadzą działalność gospodarczą na terenie Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Przemyśl, regionu powiatu przemyskiego oraz województwa podkarpackiego.

Szczególnym wsparciem są objęte rozwiązania, które wpisują się w międzynarodowe trendy w tej dziedzinie, a więc m.in. w takich obszarach, jak:

 • Cloud computing wspierający inteligentne specjalizacje (lotnictwo i kosmonautyka, jakość życia i motoryzacja);
 • Tworzenie centrów danych i upowszechnianie dostępu do nich;
 • Działalność związana z oprogramowaniem;
 • Działalność w zakresie telekomunikacji bezprzewodowej;
 • Działalność badawczo-rozwojowa bezpośrednio związana z szeroko rozumianym sektorem ICT (Technologie Informacyjno-Komunikacyjne), ukierunkowana na wdrażanie wyników badań w produkcji i w społeczeństwie.

Krótko o samym inkubatorze

Przemyski Inkubator Przedsiębiorczości i Innowacji powstał w wyniku realizacji projektu dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

Inkubator Przedsiębiorczości jest formą zorganizowanego kompleksu gospodarczego, zorientowanego na wspomaganie nowo powstałych oraz istniejących przedsiębiorstw poprzez dostarczanie odpowiedniej do potrzeb powierzchni na prowadzenie działalności gospodarczej, usług biurowych, usług doradczych wspierających biznes oraz pomoc w pozyskiwaniu środków finansowych i organizowanie szkoleń.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, gdzie udzielimy szczegółowych informacji:

 • IWONA 695 912 844
 • DANIEL 695 088 397

lub wcześniej odwiedź naszą stronę i zapoznaj się samodzielnie ze szczegółami dotyczącymi wsparcia https://inkubatorprzemyski.pl/

Tu można nas odwiedzić osobiście:

Centrum Przemyśla
ul. Ratuszowa 10A

Jesteśmy dostępni od 7.30 do 15.30 od poniedziałku do piątku.

Logo PWSW