Osobowość Roku 2020 – mamy nominowanych!

15 kwietnia 2021

Redakcja Gazety Codziennej Nowiny rozpoczęła plebiscyt „Osobowość Roku 2020”, w którym możemy docenić osoby, które w minionym roku, bardzo trudnym dla nas wszystkich, wyróżniły się działalnością pełną pasji, zaangażowania i chęci pomagania innym, a także przyczyniły się do walki z pandemią i rozwoju naszego regionu.

Głosowanie będzie prowadzone w pięciu kategoriach: Kultura, Działalność społeczna i charytatywna, Biznes oraz Polityka, samorządność i społeczność lokalna i Nauka.

 

 

Miło nam poinformować, że dr Robert Oliwa – Prorektor właściwy ds. studenckich oraz prof. dr hab. Henryk Ożóg – wykładowca PWSW, otrzymali nominację w kategorii Nauka. Zachęcamy do głosowania!

 

Osobowość Roku 2020 – mamy nominowanych!

Dr Robert Oliwa otrzymał nominację za efektywną i merytoryczną pracę obejmującą tematykę zintegrowanego nauczania przedmiotowo-językowego, dydaktykę nauczania języków obcych, język angielski specjalistyczny, nauczanie i tłumaczenia wspomagane komputerowo. ODDAJ GŁOS

 

Osobowość Roku 2020 – mamy nominowanych!

Prof. dr hab. Henryk Ożóg otrzymał nominację za pracę na rzecz środowiska akademickiego i artystycznego. Nasz wykładowca jest artystą-malarzem i grafikiem. To laureat jubileuszowej, bo dwudziestej edycji prestiżowej Nagrody im. Witolda Wojtkiewicza, za sprawą wystawy pt. „Kompilacje”, która odbyła się w Jan Fekiel Gallery w październiku 2019 roku i zyskała najwyższe uznanie jurorów. ODDAJ GŁOS

 

 

 

Logo PWSW