Nominacja dla PWSW w Przemyślu w konkursie IDOL WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO 2020

20 maja 2020

Mamy przyjemność poinformować, że nasza uczelnia otrzymała nominację w konkursie IDOL WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO 2020 w kategorii EDUKACJA.

Celem konkursu jest między innymi wyróżnienie osób, firm i instytucji, które w najznakomitszy sposób zasłużyły się w dziedzinie nowoczesnej rehabilitacji niewidomych i słabowidzących, promocja zaangażowania społecznego oraz dzielenie się pozytywnymi doświadczeniami, które wpływają na integrację wewnątrzśrodowiskową. Konkurs jest podzielony na dwa etapy: wojewódzki i krajowy. Laureaci pierwszego etapu wezmą udział w konkursie krajowym.

Głosowanie jest dostępne na stronie internetowej Fundacji Szansa dla Niewidomych pod adresem: http://idol.szansadlaniewidomych.org/p/9.

Aby oddać głosy na Państwową Wyższą Szkołę Wschodnioeuropejską w Przemyślu wystarczy wejść na stronę http://idol.szansadlaniewidomych.org/p/9, wpisać adres e-mail, kliknąć „oddaj głos” i potwierdzić link otrzymany na maila. Głosowanie jest bezpłatne. Trwa do 7 czerwca 2020 roku. Organizatorem Konkursu jest Fundacja Szansa dla Niewidomych. Regionalni zwycięzcy wybrani poprzez głosowanie internetowe zostaną kandydatami w Konkursie Krajowym. Ostateczne wyniki zostają ogłoszone podczas krajowej Konferencji REHA FOR THE BLIND IN POLAND w Warszawie.

 

Nominacja dla PWSW w Przemyślu w konkursie IDOL WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO 2020
Logo PWSW