KORONAWIRUS – FAQ, czyli odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

31 marca 2020
KORONAWIRUS – FAQ, czyli odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poniżej znajdują się najczęstsze pytania i odpowiedzi dotyczące spraw studenckich, które budzą Wasze wątpliwości w związku z zaistniałą sytuacją. Prosimy o zastosowanie się do komunikatów oraz śledzenie informacji na bieżąco.

 

 

Pytania możecie zadawać na Fanpage’u PWSW na Facebooku (https://www.facebook.com/pwsw.przemysl/).

 

 

Czy sekretariaty będą otwarte?

Sekretariaty mogą pracować w zmienionych godzinach i w okrojonym składzie. Dlatego zachęcamy do kontaktu i załatwiania spraw studenckich mailowo lub telefonicznie: https://pwsw.pl/pl/organizacja-pracy-sekretariatow-pwsw-w-przemyslu-na-czas-zawieszenia-zajec/

 

W jaki sposób mam podbić legitymację studencką?

Zgodnie z zarządzeniem Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego ważność legitymacji studenckich została przedłużona do 31 maja 2020 r.

 

Czy mogę nadal mieszkać w akademiku?

Tak, natomiast wstrzymuje się zakwaterowanie nowych osób w Domu Studenta. Wprowadzony został również zakaz odwiedzin przez gości zewnętrznych.

 

Czy biblioteka jest otwarta?

Biblioteka Uczelniana jest zamknięta.

 

Skąd mam czerpać informacje dotyczące uczelni w obliczu zagrożenia koronawirusem?

Bardzo prosimy o regularne sprawdzanie swojej poczty elektronicznej, platformy e-learningowej (http://moodle.pwsw.eu/moodle/) oraz śledzenie informacji zamieszczanych w głównym serwisie internetowym uczelni, na stronach instytutów, a także w mediach społecznościowych.

 

 

Logo PWSW