Kandydat

Elektroniczna rekrutacja rusza od 1 czerwca 2018 roku

Kierunki studiów w PWSW w Przemyślu

 

Przemyska uczelnia prowadzi bezpłatne studia licencjackie i studia inżynierskie, a w swojej ofercie dydaktycznej posiada następujące kierunki studiów: architektura wnętrz, filologia ze specjalnością filologia angielska, filologia polska, historia, inżynieria środowiska, filologia ze specjalnością lingwistyka stosowana (angielsko-ukraińska), mechatronika, politologia, socjologia, stosunki międzynarodowe, bezpieczeństwo i produkcja żywności,  projektowanie graficzne, inżynieria transportu i logistyki. Szeroki wachlarz kierunków i specjalności sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Studiuj w Przemyślu

Dołącz do nas i studiuj w Przemyślu! Wysoko wykwalifikowana kadra z największych ośrodków uniwersyteckich i wciąż rozwijająca się baza dydaktyczna, z doskonale wyposażonymi laboratoriami, daje Wam nowe możliwości studiowania. W ogólnopolskim rankingu wyższych szkół zawodowych PWSW w Przemyślu jest jedną z najlepszych podkarpackich uczelni zawodowych, wyprzedzając inne PWSZ-ki z naszego województwa. Ponadto Uczelnia oferuje swoim studentom wysokie stypendia oraz wygodny nowoczesny akademik.

Bezpłatne studia? Przemyśl!

PWSW to jedyna bezpłatna uczelnia wśród szkół wyższych w Przemyślu. W dzisiejszych czasach gdy kryzys dotknął szkolnictwo prywatne nasza uczelnia daje pewność ukończenia studiów i to w komfortowych warunkach.

 

Jeżeli studia, to tylko Przemyśl.

Jeżeli Przemyśl, to tylko

Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska 

 

Serdecznie zapraszamy!

 

WAŻNE !

Warunkiem przystąpienia do rekrutacji na studia w PWSW jest dokonanie elektronicznej rekrutacji, a następnie złożenie przez kandydata odpowiednich dokumentów wymienionych w punkcie 3 poniższej informacji