Kandydaci! Zapraszamy na cykl spotkań online „o rekrutacji od A do Z”!

22 maja 2020

Z licznymi pytaniami dotyczącymi oferty oraz procesu przyjmowania na studia rozprawiamy się podczas każdej rekrutacji. Dlatego w tym roku tworzymy dla Was cykl webinarów, podczas których omówimy najważniejsze zagadnienia – jak zostać naszym studentem, jakie kierunki znajdują się w ofercie 2020/2021 i czym się charakteryzują, jakie dodatkowe korzyści czekają na Was w trakcie roku akademickiego.

 

Pierwszy webinar już w najbliższą środę (27.05) o godzinie 16:00! Porozmawiamy o procesie rekrutacji; dowiecie się m.in. jak przeliczać punkty maturalne na punkty rekrutacyjne, jaki jest limit przyjęć na poszczególne kierunki, jakie formalności czekają na kandydatów, kiedy zostaną podane wyniki rekrutacji…

Ale to jeszcze nie wszystko, co czeka na Was w przyszłym tygodniu!

W piątek (29.05), również o godzinie 16:00, podyskutujemy o tym, z jakich możliwości mogą skorzystać nasi studenci. Wyjaśnimy m.in. co zrobić, aby spędzić semestr za granicą, do jakich krajów możecie wybrać się na wymianę studencką oraz jaki pakiet szkoleń dla studentów przygotowuje PWSW.

 

Harmonogram kolejnych spotkań, dotyczących konkretnych kierunków, będziemy podawać na bieżąco. Link do najbliższego webinaru oraz wszystkie niezbędne informacje znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.

Widzimy się niebawem!

 

Kandydaci! Zapraszamy na cykl spotkań online „o rekrutacji od A do Z”!
Logo PWSW