IX Dzień Warsztatów i Wykładów Otwartych w PWSW już jutro!

22 listopada 2018

IX Dzień Warsztatów i Wykładów Otwartych, już w najbliższą środę

W godzinach 10:00 – 15:00 będzie można wziąć udział w specjalnie przygotowanych warsztatach i wykładach prowadzonych przez nauczycieli akademickich oraz partnerów PWSW. Na zajęcia należy się wcześniej zapisać.

Młodzież będzie mogła ponadto zapoznać się z różnorodną ofertą dydaktyczną PWSW, dzięki stoiskom wystawienniczym przygotowanym m. in. przez Instytuty oraz uczelniane organizacje studenckie, a także wziąć udział w licznych konkursach i quizach, do których atrakcyjne nagrody ufundowali Partnerzy i Sponsorzy tegoż wydarzenia, a będą to między innymi:

  1. Jeśli wiesz, nie dasz się zrobić w balona – „Balonowy konkurs z nagrodami” – w przerwach między blokami warsztatów i wykładów
  2. Mini pokazy Latte art – Paweł Kaniecki „Miejsce Kawa i Zabawa”
  3. Pokaz ratownictwa medycznego i wyposażenia karetki ratunkowej Polskiego Czerwonego Krzyża – Grupa Ratownicza Przemyśl
  4. Konkurs logistyczny – stoisko Inżynierii Transportu i Logistyki
  5. Quiz „Czy znasz Unię Europejską i jej członków?” – stoisko Stosunków Międzynarodowych
  6. Konkurs chemiczny – stoisko Bezpieczeństwa i Produkcji Żywności

Całość imprezy odbędzie się w Kolegium Technicznym budynku dydaktycznym wyposażonym w nowoczesne laboratoria i pracownie badawcze: chemiczne, biologiczne i fizyczne, w których  odbywać się będą warsztaty i wykłady.

Oprawę artystyczną wydarzenia zapewni występ Chóru Akademickiego PWSW pod przewodnictwem Bogdana Kwekweskiri; w repertuarze:” Wiara czyni cuda” zespołu Trzecia Godzina Dnia; „Świat w obłokach” Marka Grechuty oraz  „Read all about it ” Emeli Sande.

Dla osób, które zapisały się na warsztaty lub wykłady, w załączniku znajduje się harmonogram warsztatów i wykładów, które odbęda się w tym dniu, z podaniem numerów sal.

 

IX Dzień Warsztatów i Wykładów Otwartych w PWSW już jutro!

 

IX Dzień Warsztatów i Wykładów Otwartych w PWSW już jutro!

Do pobrania

Logo PWSW