III edycja Targów EDUKACJA – PRACA – KARIERA

16 grudnia 2020

Za nami trzecia (choć pierwsza taka!) edycja Targów, których nazwa sugeruje zawodowy sukces pod warunkiem dobrego zarządzania własnym potencjałem. Po raz pierwszy Targi odbyły się online. W uroczystym otwarciu podczas transmisji „na żywo” udział wzięli: dr Paweł Trefler – rektor PWSW, dr Sławomir Solecki – prorektor ds. rozwoju i współpracy, pomysłodawca i główny organizator Targów oraz dr Robert Oliwa – prorektor właściwy ds. studenckich.

15 grudnia, tuż po oficjalnej inauguracji, nieograniczona (bo wirtualna) przestrzeń targowa została otwarta za pośrednictwem strony internetowej www.targi2020.pwsw.pl dla szerokiego grona odbiorców. Uczestnicy mogli skorzystać z przygotowanej oferty, poruszając się po stronie i odwiedzając pokoje wystawców (firm/instytucji, szkół ponadpodstawowych, kierunków PWSW), a tam zasięgając informacji u źródła. Odbyły się ponadto trzy prelekcje, które wygłosili doradcy zawodowi. Choć nic nie zastąpi bezpośrednich kontaktów, przekonaliśmy się po raz kolejny, że dzięki nowym technologiom, nie musimy rezygnować z najważniejszych uczelnianych wydarzeń.

Koniec roku to szczególny czas – czas podsumowań, ale też planowania, podejmowania decyzji związanych z edukacją, pracą, karierą właśnie. Być może III (wirtualne) Targi stały się dla jej uczestników niewidzialną, ale realną „pomocną dłonią” w tym wyjątkowym okresie.

Logo PWSW