Głosowanie na najlepszy projekt dyplomowy drugiej edycji konkursu „Najlepszy Dyplom WNĘTRZA”

8 września 2022

Trwa głosowanie na najlepszy projekt dyplomowy – Nagrodę Publiczności drugiej edycji konkursu „Najlepszy Dyplom — WNĘTRZA”.

Aby wskazać swojego faworyta, wystarczy oddać na niego swój głos – głosować można tylko raz wyłącznie na jeden projekt. Głosowanie trwa od 6 września do 16 października br. do godz. 23:59. Autor lub autorka pracy z największą liczbą głosów otrzyma dyplom i roczną prenumeratę miesięcznika „A&B”. 

ZACHĘCAMY DO GŁOSOWANIA NA PRACĘ PANA ŁUKASZA DUDZIKA – ABSOLWENTA PWSW W PRZEMYŚLU. Link do głosowania tutaj: MUZEUM I WOJNY ŚWIATOWEJ.

Prezentowane założenie projektowe dotyczy adaptacji istniejącego pawilonu, zlokalizowanego przy ulicy Ludwika Pasteura w Przemyślu, na Muzeum I Wojny Światowej, pełniącego funkcje multimedialnego centrum historyczno-edukacyjnego. Budynek położony jest na wzgórzu, które stanowi teren jednego z głównych fortów pierścienia wewnętrznego Twierdzy Przemyśl – Fortu N XVI „Zniesienie”. Była to jedna z pierwszych fortyfikacji w Przemyślu. Stanowi bardzo dobry kontekst dla stworzenia miejsca będącego pewnego rodzaju ośrodkiem centralnym, wprowadzeniem, punktem wyjścia spajającym pozostałości po okolicznych fortach oraz zachęcającym do dalszych poszukiwań.

Szczegóły tutaj: MUZEUM I WOJNY ŚWIATOWEJ.

Logo PWSW