Fundacja Instytut Studiów Wschodnich poszukuje praktykantów oraz wolontariuszy

15 stycznia 2020

Trwa nabór studentów na praktyki w trakcie XIII Forum Europa Ukraina i II Forum Słowackiego. To szansa na uczestnictwo w organizacji prestiżowej konferencji, integrację środowiska studenckiego ze światem rynku zawodowego, przejście przez realny system rekrutacji oraz merytoryczne szkolenia!

SZCZEGÓŁY

 

Instytut Studiów Wschodnich serdecznie zaprasza również do udziału w wolontariacie podczas XIII Forum Europa-Ukraina!

 

Instytut Studiów Wschodnich jest organizatorem Forum Ekonomicznego, w którym w roli praktykantów już kilka lat z rzędu uczestniczyli studenci PWSW w Przemyślu. Tym razem Fundacja serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w wolontariacie podczas XIII Forum Europa-Ukraina i II Forum Słowackiego.

Forum Europa-Ukraina (4-5 luty) składać się będzie z paneli dyskusyjnych dotyczących polityki wewnętrznej Ukrainy oraz jej relacji międzynarodowych. Poruszone tematy obracać się będą wokół potencjału gospodarczego państwa, możliwości modernizacji oraz dróg nawiązania współpracy.

Forum Słowackie również skupi się na budowaniu dobrych relacji z naszymi sąsiadami. W jego ramach omówione zostaną kwestie warunków geopolitycznych Słowacji, możliwości współpracy transgranicznej, środowiska, edukacji i rozwoju turystyki.

Jak zwykle na konferencji  gościć będą przedstawiciele polityki i biznesu z Polski i świata.

Termin wolontariatu: 3-5 lutego

Miejsce: G2A Arena, Rzeszów

Formularz rejestracyjny dla studentów: https://www.forum-ekonomiczne.pl/rejestracja-forum-eks/index.php/karta/index

Więcej informacji: http://www.forum-ekonomiczne.pl/otwarta-rekrutacja-na-praktyki-w-trakcie-xiii-forum-europa-ukraina/

Kontakt: Paulina Guzowska, tel. 22 538 11 41, e-mail: p.guzowska@isw.org.pl

 

 

Logo PWSW