Aktualności

na zdjęciu drużyny biorące udział w meczu
17 maja 2021

CHARYTATYWNY TURNIEJ PIŁKARSKI “Uśmiech Dziecka Najważniejszy”


W ubiegłą sobotę zespół AZS PWSW Przemyśl odniósł sukces! Z inicjatywy działaczy narodowych z Przeworska na obiekcie Orlik 2012 odbył się charytatywny turniej piłkarski “Uśmiech Dziecka Najważniejszy”, którego głównym celem było uzbieranie środków finansowych na zakup prezentów na zbliżający się Dzień Dziecka.
 
W turnieju wzięło udział 6 drużyn z powiatu przeworskiego oraz gościnnie nasz zespół w składzie: Rafał Korczyński, Kamil Krukiewicz, Artur Panek, Grzegorz Rozputyński, Piotr Kościelny, Bartłomiej Galanty, Krzysztof Bajwoluk, Daniel Cielewicz. Panowie w ostatecznym rozrachunku zajęli trzecie miejsce, a najlepszym strzelcem turnieju został Artur Panek (16 bramek) – gratulujemy! Wygraną wywalczyła drużyna z Przeworska – “Los Warkos”, a drugie miejsce należało do ekipy “Razem dla Dzieciaków”.
 
Na zgromadzonych – oprócz wspaniałego widowiska – czekały: kiermasz ciast i ciasteczek oraz stanowisko koordynowane przez studentki pielęgniarstwa PWSW, które wykonywały podstawowe badania lekarskie. 
Podczas turnieju uzbierano kwotę 1015,60 złotych, która wspomoże akcję “Uśmiech Dziecka Najważniejszy” prowadzoną przez Stowarzyszenie Patriotyczne Miłość i Honor Lokalny Patriotyzm oraz Niesiemy Dzieciom Światło.
Zachęcamy do pomocy! Jeszcze przez 14 dni można wesprzeć akcję na rzecz podopiecznych domów dla dzieci w województwie podkarpackim. Link do zbiórki TUTAJ.
 
fot. Grzegorz Gajdzik
Skip to content