Bezpłatne webinarium „Rozwój przedsiębiorczości – Przemyski Inkubator Przedsiębiorczości i Innowacji”

18 marca 2021

 

W imieniu Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Przemyślu zapraszamy na bezpłatne webinarium „Rozwój przedsiębiorczości – Przemyski Inkubator Przedsiębiorczości i Innowacji”.

 

Bezpłatne webinarium „Rozwój przedsiębiorczości – Przemyski Inkubator Przedsiębiorczości i Innowacji”

 

Spotkanie odbędzie się 24 marca 2021 r. (od godziny 11:00 do 12:00) za pośrednictwem platformy ClickMeeting. Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie zgłoszenia (imię, nazwisko, numer telefonu i adres e-mailowy oraz tytuł spotkania) na adres: lpi.przemysl@podkarpackie.pl oraz otrzymanie potwierdzenia mailowego od organizatora.

Zgłoszenia przyjmowane są do 24 marca 2021 r. (do godziny 7:30). Link do webinarium zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia (tj. 24 marca 2021 r.).

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę webinarium.

 

Webinarium szczególnie skierowane jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z branży informatycznej i telekomunikacyjnej (ICT), które działają na rynku nie dłużej niż dwa lata i zamierzają prowadzić lub prowadzą działalność gospodarczą na terenie Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Przemyśl, regionu powiatu przemyskiego oraz województwa podkarpackiego.

 

Program webinarium:

1. Powitanie uczestników, informacje organizacyjne. Przedstawienie oferty Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich;

2. Wprowadzenie w tematykę spotkania;

3. Przedstawienie szczegółów dot. projektu pn. „Przemyski Inkubator Przedsiębiorczości i Innowacji”.

Po webinarium będzie możliwość zadawania pytań.

 

Organizator webinarium:

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Przemyślu

ul. Kościuszki 2, 37-700 Przemyśl

tel.: 798 771 080, 798 771 524

e-mail: lpi.przemysl@podkarpackie.pl

Współorganizator:

Przemyski Inkubator Przedsiębiorczości i Innowacji

ul. Ratuszowa 10 A, 37-700 Przemyśl

tel.: 695 912 844, 695 088 397

e-mail: biuro@inkubatorprzemyski.pl

 

KLAUZULA RODO

Logo PWSW