Akademia Programowania PWSW 2019 za nami…

30 września 2019

Po informatycznej przygodzie z Order of Code i zimowym kursie algorytmiki przyszedł czas na Akademię Programowania! Kilkadziesiąt osób z całej Polski przyjechało do PWSW, aby pod okiem dra Andrzeja Dyrka – jednego z najlepszych nauczycieli informatyki w kraju, szkolić się i rozwijać pasję. Każdy dzień obozu upłynął gościom naszej uczelni na rozwiązywaniu zadań, uczestnictwie w warsztatach i wykładach. Po wyzwaniach z zakresu programowania i algorytmiki dla młodzieży przewidziany był czas odpoczynku, spędzany głównie na poznawaniu naszego miasta. Uczestnicy mieli również okazję odwiedzić Wioskę Fantasy w Kuńkowcach, gdzie czekały na nich gry zespołowe i ognisko.

W piątek Rektor uczelni – dr Paweł Trefler wręczył certyfikaty, wyróżnienia i podziękowania wszystkim, którzy wzięli udział w Akademii Programowania. Natomiast główną nagrodę, ufundowaną przez firmę Asseco, czyli wyjazd do siedziby firmy w Warszawie lub Gdyni, wygrało 8 najlepszych uczestników – gratulujemy!

*

Bardzo dziękujemy koordynatorom wydarzenia oraz kadrze dydaktycznej za zaangażowanie i przekazaną wiedzę, a także właścicielowi sieci sklepów „Piotruś Pan” za podarowanie upominków.

 

Justyna Przerwa

fot. Kamil Krukiewicz

Logo PWSW