Aktualności

22 listopada 2018

IX Dzień Warsztatów i Wykładów Otwartych w PWSW już jutro!


IX Dzień Warsztatów i Wykładów Otwartych, już w najbliższą środę.

W godzinach 10:00 – 15:00 będzie można wziąć udział w specjalnie przygotowanych warsztatach i wykładach prowadzonych przez nauczycieli akademickich oraz partnerów PWSW. Na zajęcia należy się wcześniej zapisać.

Młodzież będzie mogła ponadto zapoznać się z różnorodną ofertą dydaktyczną PWSW, dzięki stoiskom wystawienniczym przygotowanym m. in. przez Instytuty oraz uczelniane organizacje studenckie, a także wziąć udział w licznych konkursach i quizach, do których atrakcyjne nagrody ufundowali Partnerzy i Sponsorzy tegoż wydarzenia, a będą to między innymi:

  1. Jeśli wiesz, nie dasz się zrobić w balona – „Balonowy konkurs z nagrodami” – w przerwach między blokami warsztatów i wykładów
  2. Mini pokazy Latte art – Paweł Kaniecki „Miejsce Kawa i Zabawa”
  3. Pokaz ratownictwa medycznego i wyposażenia karetki ratunkowej Polskiego Czerwonego Krzyża – Grupa Ratownicza Przemyśl
  4. Konkurs logistyczny – stoisko Inżynierii transportu i logistyki
  5. Quiz „Czy znasz Unie Europejską i jej członków?” – stoisko Stosunków międzynarodowych
  6. Konkurs chemiczny – stoisko Bezpieczeństwa i produkcji żywności

Całość imprezy odbędzie się w Kolegium Technicznym, budynku dydaktycznym, wyposażonym w nowoczesne laboratoria i pracownie badawcze: chemiczne, biologiczne i fizyczne, w których będzie odbywać się będą warsztaty i wykłady.

Oprawę artystyczną wydarzenia zapewni występ Chóru akademickiego PWSW pod przewodnictwem Bogdana Kwekweskiri, z repertuarem: Wiara czyni cuda zespołu Trzecia godzina dnia; Świat w obłokach Marka Grechuty oraz utwór Read all about it Emeli Sande.

Dla osób, które zapisały się na warsztaty lub wykłady, w załączniku znajduje się harmonogram warsztatów i wykładów, które odbęda się w tym dniu, z podaniem numerów sal.