Aktualności

5 listopada 2018

IX Dzień Warsztatów i Wykładów Otwartych w PWSW


Zapraszamy wszystkich uczniów szkół ponadgimnazjalnych na dziewiąty Dzień Warsztatów i Wykładów Otwartych, który odbędzie 28 listopada 2018 roku (środa) w Państwowej Wyższej Szkole Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu.

W godzinach 10:00 – 15:00 będzie można wziąć udział w specjalnie przygotowanych warsztatach i wykładach prowadzonych przez nauczycieli akademickich oraz partnerów PWSW. Na zajęcia należy się wcześniej zapisać.

Młodzież będzie mogła ponadto zapoznać się z różnorodną ofertą dydaktyczną PWSW, dzięki stoiskom wystawienniczym przygotowanym m. in. przez Instytuty oraz uczelniane organizacje studenckie, a także wziąć udział w licznych konkursach i quizach, do których atrakcyjne nagrody ufundowali Partnerzy i Sponsorzy tegoż wydarzenia.

Całość imprezy odbędzie się w Kolegium Technicznym, budynku dydaktycznym, wyposażonym w nowoczesne laboratoria i pracownie badawcze: chemiczne, biologiczne i fizyczne, w których będzie odbywać się będą warsztaty i wykłady.

Dla Państwa Nauczycieli, opiekunów Uczniów uczestniczących w Dniu Warsztatów i Wykładów Otwartych przygotowaliśmy Certyfikowane Szkolenie z zakresu: ,,Cyber-bezpieczeństwo”, realizowane przez funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu, w ramach programów profilaktycznych Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

W celach organizacyjnych konieczne jest wcześniejsza rejestracja i  potwierdzenie przybycia na Dzień Warsztatów i Wykładów Otwartych drogą telefoniczną (16 73 55 200, 16 73 55 205) lub mailową (dp@pwsw.pl).

W załączniku znajduje się harmonogram warsztatów i wykładów, na które mogą Państwo zgłaszać chętną młodzież do 9 listopada b. r. przesyłam w załączeniu. Prosimy o zwracanie uwagi na limity miejsc i sposób zgłaszania uczestników na poszczególne warsztaty i wykłady.